Drużyna BRD nagrodzona przez wójta Gminy Krasnystaw

23 czerwca 2023 r. w Urzędzie Gminy Krasnystaw odbyło się spotkanie wójt Gminy Krasnystaw Edyty Gajowiak - Powroźnik z laureatami konkursów podsumowujące sukcesy uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Krasnystaw w roku szkolnym 2022/2023. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie: Kinga Świdnik, Wiktoria Antoniak, Bartosz Dziedzic i Kamil Ołówka.

Zawodnicy otrzymali podziękowania i dodatkowe nagrody za uzyskanie III miejsca drużynowo i I miejsca indywidualnie przez Kamila Ołówka w XLIV Finale Krajowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Podziękowanie otrzymał również nauczyciel przygotowujący uczniów do turnieju Pan Paweł Haładyj, a rodzice nagrodzonych uczniów odebrali listy gratulacyjne. Ponadto w spotkaniu wzięli udział dyrektorzy szkół, z których wyróżnieni zostali uczniowie.

Dla naszej szkoły to wielkie wyróżnienie znaleźć się w gronie najlepszych z najlepszych, satysfakcja i radość w dążeniu do zgłębiania wiedzy.

galeria