„Trójka” wygrywa drugi etap eliminacji i awansuje do Finałów Wojewódzkich

Eliminacje Powiatowe 45. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych odbyły się 29 kwietnia 2024 r. na obiektach Zespołu nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie.

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych uczniów podczas Ligi Mistrzów BRD w Kędzierzynie - Koźlu

W dniach 18-19 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Kędzierzynie - Koźlu odbył się III i IV turniej w ramach XV edycji Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W zawodach udział wzięły drużyny z 9 województw Polski: opolskie, zachodniopomorskie, warmińsko - mazurskie, lubuskie, podkarpackie, mazowieckie, pomorskie, śląskie oraz lubelskie.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Liga Mistrzów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dolicach

W dniach 24-25 listopada 2023 r. szkoła podstawowa nr 3 w Krasnymstawie brała udział w turnieju ,,Dzieciaki na rowery" w ramach XV Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dolicach (woj. zachodniopomorskie). W zawodach udział wzięły drużyny z 8 województw: opolskie, zachodniopomorskie, warmińsko - mazurskie, lubuskie, podkarpackie, mazowieckie, pomorskie oraz lubelskie.

Czytaj więcej...

Drużyna BRD nagrodzona przez wójta Gminy Krasnystaw

23 czerwca 2023 r. w Urzędzie Gminy Krasnystaw odbyło się spotkanie wójt Gminy Krasnystaw Edyty Gajowiak - Powroźnik z laureatami konkursów podsumowujące sukcesy uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Krasnystaw w roku szkolnym 2022/2023. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie: Kinga Świdnik, Wiktoria Antoniak, Bartosz Dziedzic i Kamil Ołówka.

Czytaj więcej...

Kamil Ołówka najlepszy w Polsce, drużynowo zajmujemy III miejsce w Finale Krajowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniach 1-3 czerwca w Owidzu, urokliwej miejscowości położnej w gminie Starogard Gdański w województwie pomorskim odbył się XLIV Finał Krajowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla grupy wiekowej I (10-12 lat) na terenie Technikum im. Gen. Józefa Hallera.

Czytaj więcej...

Mistrzostwo Województwa Lubelskiego grupy młodszej w Ogólnopolskim Turnieju BRD

W dniu 27 maja 2023 r. odbył się Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na obiektach miasteczka ruchu drogowego MOSiR w Lublinie. Turniej składał się z czterech konkurencji: testu wiedzy i skrzyżowań, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, rowerowego toru przeszkód oraz umiejętności jazdy zgodnie z przepisami po miasteczku ruchu drogowego.

Czytaj więcej...

Egzamin na kartę rowerową 2023

W maju w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową dla klasy 4 szkoły podstawowej. Do egzaminu dzieci przygotowywały się na lekcjach wychowawczych, lekcjach wychowania fizycznego, dodatkowych konsultacjach z wychowawcą oraz zajęciach sekcji rowerowej UKS.

Czytaj więcej...

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2023

8 maja w Zespole nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie odbyły się eliminacje powiatowe XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych: grupa I uczniowie młodsi (10-12 lat) oraz grupa II uczniowie starsi (13-15 lat).

Czytaj więcej...

Gminny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

18 kwietnia w Zespole Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem odbył się Gminny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W obu kategoriach wiekowych najlepsze okazały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3w Krasnymstawie.

Czytaj więcej...

II miejsce naszych uczniów w XIV Edycji Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniach 10 - 11 marca 2023 r. w Jesionowie i Dolicach (woj. zachodniopomorskie) po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbyła się XIV edycja Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zawodach udział wzięły drużyny z 8 województw: opolskie, zachodniopomorskie, warmińsko - mazurskie, lubuskie, podkarpackie, mazowieckie, pomorskie oraz lubelskie.

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD

21 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej odbyły się Wojewódzkie Eliminacje do 43 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Celem turnieju jest kształtowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród młodych uczestników ruchu drogowego oraz zapoznawanie ich z zagadnieniami udzielania pomocy przedmedycznej.

Czytaj więcej...

Eliminacje Powiatowe BRD w naszej szkole

29 kwietnia po dwuletniej przerwie przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe XLIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Tradycyjnie zawody odbyły się w murach Zespołu nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie, który był organizatorem przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Chełmie oraz Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

Czytaj więcej...

Wygrywamy Eliminacje Gminne BRD

25 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem odbył się Gminny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięli udział uczniowie klas szkół podstawowych z terenu Gminy Krasnystaw. Turniej składał się z części teoretycznej test wiedzy oraz praktycznej - jazda rowerem po torze sprawnościowym.

Czytaj więcej...

I miejsce Krystiana, II miejsce i VI miejsce drużynowo w XIII Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów BRD w Kędzierzynie – Koźlu

W dniach 13-14 lutego w Kędzierzynie - Koźlu odbyła się XIII edycja Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W tym roku udział wzięły drużyny z 8 województw Polski, a województwo lubelskie reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 3 w Krasnymstawie.

Czytaj więcej...

Trójka na podium w Finale Krajowym 42 Ogólnopolskiego Turnieju BRD.

W dniach od 4 do 6 czerwca w Bochni i Mikluszowicach (woj. małopolskie) odbył się finał krajowy 42 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny z każdego województwa. Każda z nich musiała wygrywać kolejne eliminacje (miejsko - gminne, powiatowe i wojewódzkie), aby stanąć do rywalizacji ogólnopolskiej.

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzki 42 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

23 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej odbył się Finał Wojewódzki 42 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

10 maja 2019 roku w Zespole Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. 
Organizatorem turnieju był Zespół nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie, Uczniowski Klub Sportowy „ Trójka” Krasnystaw przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Chełmie oraz Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

Czytaj więcej...

Gminny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 30 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem odbył się Gminny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W turnieju wzięli udział uczniowie klas szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Krasnystaw.

Czytaj więcej...

XII Ogólnopolski Turniej Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniach 1-2 marca 2019 r. w Jesionowie i Przelewicach (woj. zachodniopomorskie) odbyła się I i II runda XII Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii młodszej i starszej szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Trójka siódma w finale krajowym XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Przelewicach

Położone w południowo-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego Przelewice w dniach 5-7 czerwca 2018 roku gościły uczestników XLI Finału Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Finaliści turnieju, który może poszczycić się sięgającą ponad 40 letnią tradycją zostali przyjęci godnie i zapewne długo będą wspominali swój udział w turnieju oraz pobyt w Przelewicach.

Czytaj więcej...

II miejsce Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

25 maja 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim odbył się Finał Wojewódzki XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. Powiat krasnostawski reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 3 w Krasnymstawie w składzie Emilia Mazurek, Ines Dziedzic, Krystian Galewski oraz Wiktor Wiśniewski (opiekun Paweł Haładyj).

Czytaj więcej...