Gminny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 30 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem odbył się Gminny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W turnieju wzięli udział uczniowie klas szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Krasnystaw.

Turniej składał się z części teoretycznej test wiedzy oraz praktycznej - jazda rowerem po torze sprawnościowym. W obu kategoriach wiekowych najlepsze okazały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie, a indywidualnie najlepszym rowerzystą w kategorii starszej szkół podstawowych został uczeń klasy III gimnazjum – Patryk Podgórsk. Zwycięskie drużyny reprezentowali: grupa młodsza: Nikola Krzyżanowska, Oliwia Mazurek, Mateusz Olech oraz Adrian Traczyński, grupa starsza: Patryk Podgórski, Konrad Dziedzic oraz Krystian Galewski. Uczniów do konkursu przygotowywał Paweł Haładyj.

Wyniki grupa młodsza klasy IV-V szkoły podstawowej:

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Nr 3 w Krasnymstawie

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Krupem

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Jaślikowie

IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej

V miejsce - Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym

Wyniki grupa starsza klasy VI-VIII szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum:

I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krasnymstawie

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Krupem

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Jaślikowie

IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym

V miejsce - Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej

 

Zapraszamy na finał powiatowy, który odbędzie sie w naszej szkole 10 maja.