IV miejsce Zuzi Bojarskiej w Wojewódzkim Konkursie "Dzika Przyroda Wokół Nas"

Dnia 29 kwietnia odbyło się podsumowanie wojewódzkiego konkursu plastycznego „DZIKA PRZYRODA WOKÓŁ NAS”, organizowanego przez Poleski Park Narodowy. Na konkurs wpłynęło aż 545 prac. Konkurencja była bardzo duża. Z naszej szkoły IV miejsce zajęła uczennica klasy II Zuzia Bojarska.

Uroczystość odbyła się w Ośrodku Dydaktyczno - Administracyjnym Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie. Podczas finału została zaprezentowana wystawa prac konkursowych. Następnie w ośrodku edukacyjnym POLESKIE SIOŁO odbyła się część mniej oficjalna: spotkanie integracyjne laureatów i ich opiekunów, słodki poczęstunek, spacer ścieżką edukacyjną zakończony obserwacją z wieży widokowej terenów bagiennych poleskiego parku. Zuzi życzymy dalszych sukcesów plastycznych i serdecznie gratulujemy! Gratulacje składamy również rodzicom i Pani Krystynie Gozdeckiej, która sprawowała opiekę merytoryczną nad Zuzią

galeria