Pomaganie drugiemu człowiekowi jest niezwykle ważne

Cieszymy się, że nasi uczniowie uczestniczą w licznych akcjach wolontariackich organizowanych w naszej szkole, jak i przez inne organizacje. Warto podkreślić, że są to działania niesporadyczne a ciągłe, płynące od serca. W okresie świątecznym nasz uczeń Mikołaj Witko aktywnie uczestniczył w ogólnopolskiej akcji zbierania żywności Caritas Polska „Tak Pomagam”,

a Paweł Krzyżanowski w feryjną niedzielę w akcji Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której celem było wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej. W akcji wzięła udział również nasza ubiegłoroczna absolwentka Joanna Krzyżanowska. I wiemy, że wolontariuszom nie zależy na rozgłosie i pochwałach, ale wierzymy, że takie postawy młodych ludzi, którzy mimo wolnego czasu oddają go innym, będą wzorem dla tych starszych i młodszych. Pomagajmy!!!

2 wośp

1 wośp