Grupa młodsza na stoku narciarskim w Chrzanowie

Kto by się spodziewał, że przywita nas zimowy Chrzanów? A tak było podczas naszego wyjazdu w środę 12 lutego na stok narciarski u Rzetelskiego w Chrzanowie w ramach projektu Upowszechniania Sportów Zimowych Ministerstwa Sportu. Tym razem pojechała grupa młodsza, aby założyć pierwszy raz narty na nogi i nauczyć się śmigać na stoku jak starsi koledzy.

Młodzi, którzy nie potrafili jeździć, bardzo szybko chłonęli wiedzę i czynili niesamowite postępy. Co cieszy, pomoc mieli od starszych kolegów, którzy podpowiadali i pomagali w zjazdach i nałożeniu nart. Rezultat? Wszyscy jeżdżą na nartach i na wyciągu!!! Po całym dniu na stoku była gorąca czekolada i dodatkowe węglowodany, a w powrotnej drodze u niektórych strudzonych narciarzy pojawiła się senna nutka …

galeria