Konkurs "Jestem przyjacielem przyrody"

13 maja nagrodzeni uczniowie naszego Przedszkola z grupy starszaków oraz klas młodszych uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu XI Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Jestem przyjacielem przyrody”, który był zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Małochwieju. Celem konkursu było kształtowanie i promowanie postaw sprzyjających trosce o środowisko naturalne oraz zdobywanie wiedzy proekologicznej. 


Dzieci wykonywały prace plastyczne, w których różnymi technikami przedstawiały, jak można dbać o otaczającą przyrodę i żyć w zgodzie z naturą. 
W konkursie nagrody otrzymały następujące osoby z przedszkola i klas I-III szkoły podstawowej:
Ola Dziedzic- oddział przedszkolny
Alan Mazurek- klasa I
Julia Zawitarz- klasa II
Szymon Sadło – klasa III

Natomiast wyróżnienia zdobyły prace: 
Kamila Ołówki- oddział przedszkolny
Emilii Bańki- klasa I
Wiktorii Gadomskiej- klasa II
Jana Sadlaka – klasa III

Laureaci I miejsc otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody, które zostały wręczone przez panią Annę Rapę, Głównego Specjalistę ds. Oświaty Urzędu Gminy Krasnystaw oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Małochwieju.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia oraz sukcesów w innych konkursach.