Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia - Konkurs

25 listopada obchodzone jest lubiane przez wszystkie dzieci Międzynarodowe Święto Pluszowego Misia. Wszyscy mają lub mieli pluszowe misie. Z okazji tego święta nasza szkolna biblioteka ogłasza „Misiowy konkurs”! Należy wykonać następujące zadanie:

Na kartonie lub kartce A4 starannie napisać ręcznie lub wydrukować wybrany cytat z ulubionej książki, podać jej tytuł oraz imię i nazwisko autora.

Zrobić sobie zdjęcie z misiem lub innym pluszakiem(ewentualnie zdjęcie swojemu misiowi) i jednocześnie z wypisanym cytatem.

Zdjęcie wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Termin do piątku 25 listopada.

Na zwycięzcę czeka interesująca książka, którą będzie można sobie wybrać z proponowanych na szkolnym kiermaszu, a lista zwycięzców i najciekawsze zdjęcia zostaną opublikowane na stronie szkoły. Najmłodszym dzieciom w realizacji tego zadania mogą oczywiście pomóc rodzice

Powodzenia