Choinka 2019 - przedszkole i klasy I - III

5 lutego 2019 r. dzieci z klas I – III bawiły się na zorganizowanej dla nich zabawie choinkowej. Niektórzy uczniowie wystąpili w przygotowanych na te okazję strojach karnawałowych.

 Oprawę muzyczną na zabawie choinkowej zapewnili didżej i animatorka zabaw dla dzieci, pani Marta Soczyńska. Dzieci chętnie brały udział w licznych zabawach przy muzyce, i tańcach integracyjnych. Słowem każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Największym powodzeniem wśród uczestników cieszyły się pląsy w przebraniach oraz zabawy z chustą animacyjną. Pod koniec zabawy przybył oczekiwany z niecierpliwością przez wszystkie dzieci Mikołaj. Wszystkie grzeczne dzieci otrzymały od niego w tym dniu paczki
ze słodyczami, a na koniec zatańczyły z Mikołajem i zaprosiły go do siebie za rok.
Do pomocy w zorganizowaniu imprezy przyłączyli się również rodzice, którzy przygotowali dla swoich pociech kanapki, ciastka oraz napoje chłodzące, które cieszyły się tego wieczoru największym powodzeniem. Zabawa choinowa przebiegała w miłej i przyjemnej atmosferze, dostarczając dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

A tak bawią się nasi najmłodsi koledzy i koleżanki z naszego Przedszkola