Grzeczność i kultura osobista to jest sprawa oczywista

31 stycznia po raz kolejny zawitał do naszej szkoły dobrze znany wszystkim Clown Walduś i zaprezentował dzieciom pouczający i pełen humoru program pod hasłem ,,Grzeczność i kultura osobista to jest sprawa oczywista”.

W spotkaniu z clownem wzięły udział dzieci z naszego przedszkola oraz uczniowie klas I-III. Program wypełniony był dynamicznymi scenkami, sztuczkami, eksperymentami, zagadkami oraz rytmiczną muzyką. Magiczne sztuczki, wesołe scenki, niecodzienne rekwizyty, muzyka i taniec były podstawą dobrej zabawy. Jak zawsze nie zabrakło ciekawych zadań dla dzieci oraz nauczycieli oraz słodkich upominków w postaci lizaków. Widzowie chętnie brali udział w programie, ochotnicy z zaangażowaniem wcielali się w wymyślane przez Waldusia role oraz odważnie podejmowali się wykonania zadań wymyślanych przez klauna. Ten pełen humoru występ dostarczył uczniom nie tylko wiele radości, ale i kilka cennych wskazówek. Clown poprzez zabawę zwrócił uwagę na to, jak ważna jest w życiu grzeczność i kultura osobista każdego człowieka, które ,,nie tylko w szkole- poza szkołą też… supergościa zrobią z ciebie! Wiesz?”
Chwile spędzone z wesołym gościem minęły bardzo szybko, a zabawa była naprawdę wspaniała! Niezwykły clown żegnając się z dziećmi zaprosił wszystkich na kolejne spotkanie już za rok…