Dzień Babci i Dziadka 2019 klasy I - III

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są także dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Dnia 25 stycznia w naszej szkole, w klasie I, odbyła się wspaniała uroczystość, dzień pełen wzruszeń i radości, Dzień Babci i Dziadka.

Dzieci przedstawiły program artystyczny w postaci wzruszających wierszy, piosenek i tańców. Mali artyści z przejęciem odtworzyli swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie wnuczęta obdarowały swoich ukochanych dziadków i babcie upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Były to czerwone serca z masy solnej, zapakowane w błyszczącą folię i przewiązane wstążeczką. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami tej uroczystości.