XIX Edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

5 lutego w hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Krasnymstawie rozegrano eliminacje powiatowe turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Jest to największa impreza piłkarska dla dzieci w Polsce i w Europie.

W turnieju udział wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej w Kraśniczynie, Szkoły Podstawowej w Łopienniku Górnym, „Kinga” Krasnystaw oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Krasnymstawie.

Nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie, jednak w tym roku nie udało się awansować na kolejny etap rozgrywek wojewódzkich. Pomimo młodego wieku oraz braku doświadczenia na piłkarskim boisku zawodniczki zaprezentowały waleczność, ambicję i wielkie zaangażowanie. Wyróżnienie otrzymały nasze dwie zawodniczki Nikola Krzyżanowska została wybrana najlepszą bramkarką turnieju, a Wiktoria Dunaj jedną z dwóch najlepszych zawodniczek.

W kategorii U 12 naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Mazurek, Klaudia Żuk, Nikola Wiącek, Wiktoria Dunaj, Maja Zwolak, Dominika Gadomska, Nikola Krzyżanowska, Kinga Olcha, Julia Olcha, Agata Ołówka.